فروشگاه میلاد

گرانترین دوربین های عکاسی جهان

3- پانواسکن MK-3 پانورامیک با قیمت 40 هزار دلار

گرانترین دوربین عکاسی

همانطور که از نام این دوربین پیداست؛ مهم‌ترین قابلیت آن ثبت تصاویر 360 درجه است. تصاویری فول 360 درجه ای تنها در 8 ثانیه توسط این دوربین ذخیره می‌شود. تصاویر گرفته شده نیز با انواع پلتفرم‌های پخش واقعیت مجازی مانند فلش و کوئیک تایم قابل مشاهده است.

خرید دوربین عکاسی

این دوربین خاص از یک پردازنده سیگنال دیجیتال ویژه استفاده می‌کند تا بتواند دقیق‌ترین تصاویر 360 درجه را ثبت کند. یکی از بزرگ‌ترین کاربردهای این دوربین ثبت تصاویر صحنه‌های جرم توسط پلیس و کاربرد آن در صنایع نظامی است.

2- سیتز 6x17 پانارامیک با قیمت 43 هزار دلار

گرانترین دوربین عکاسی

سیتز 6x17 پانارامیک قابلیت این را دارد که تصاویری با ابعاد 160 میلیون پیکسل ایجاد کند. به طوری که در هر ثانیه 300 مگابایت اطلاعات تصویری را ذخیره می‌کند. کاربری این دوربین بسیار ساده بوده و کاربران می‌توانند دوربین را به تبلت و یا لپ تاپ خود متصل کنند تا بتوانند تصاویر را مستقیماً و به‌صورت آنی ذخیره کنند. این دوربین برای ثبت تصاویر از منظره‌ها نماهای ساختمانی و سوژه‌هایی که به کیفیت و جزئیات بالا احتیاج دارند بسیار مناسب است.

1- هاسلبالد H4D 200MS با قیمت 45 هزار دلار

گرانترین دوربین عکاسی

به کمک این دوربین و کیفیت فوق العاده و رزولوشن 200 میلیون پیکسلی آن می‌توانید بیشترین جزئیات ممکن را در تصویر ذخیره کنید. سنسور ویژه این دوربین بر روی فریم سیمتریکال چند لایه قرار گرفته که باعث می‌شود که سنسور تا دقیق‌ترین حد ممکن در محل صحیح قرار گیرد. با استفاده از فناوری پیزو الکتریکال سنسور در هر بار یک پیکسل و نیم جا بجا می‌سود و در مجموع 6 تصویر را ذخیره می‌کند که در نهایت بر روی هم منطبق می‌شوند.

فروشگاه میلاد : مرکز خرید و فروش دوربین فیلمبرداری حرفه ای