فروشگاه میلاد

معرفی شرکت گوپرو

گوپرو نام شرکت آمریکایی است که به توسعه و تولید دوربین‌های کیفیت‌بالا می‌پردازد. به طور گسترده این دوربین در ضبط ویدئو و عکاسی مورد استفاده قرار می‌گیرد این دوربین در مکان‌های غیر معمول مانند هواپیما، اتومبیل، قایق، دوچرخه، موتور سیکلت، کلاه ایمنی و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این شرکت در سال ۲۰۰۲ توسط نیک وودمن تاجر آمریکایی، بنیان‌گذاری شد و اکنون مدیر عامل شرکت گوپرو است. طبق آمار وب سایت فوربز شرکت گوپرو به دلیل ارائه این محصول بی‌نظیر و قیمت مناسب قادر به فروش ۲/۳ میلیون دوربین گوپرو تنها در ۶ ماهه اول سال ۲۰۱۲ شده است که این میزان ۲۱/۵ درصد از فروش کل دوربینهای دیجیتال دنیا در آن سال می‌باشد.

اولین مدل بنام هیرو با قابلیت فیلم برداری اچ دی و عکس برداری ۵ مگاپیکسل عرضه شد که امکان نصب برروی تمام سطوح توسط پایه‌های مخصوص را دارا بود. مدل بعدی تقریبآ یکسال بعد بنام هیر۲ و با اصلاحات مردم پسند در لیست نرم‌افزار و منوی دوربین با عکس برداری ۱۱ مگاپیکسل عرضه شد که قابلیت فیلمبرداری ۱۲۰ فریم در ثانیه برای نمایش حرکت آهسته و نمایشگرهای مدت زمان امکان فیلمبرداری و باطری به نمایشگر آن اضافه شد. همچنین کیفیت فیلمبرداری فول اچ دی از ۸۰۰۰ بیت در ثانیه به ۱۵۰۰۰بیت درثانیه ارتقاء یافت که موجب بافت دقیق تری دروضوح تصاویر شد. از لحاظ بدنه وشکل ظاهری همانند مدل قبلی با دو کیت ضد آب و فضای باز ارایه می‌گردد.

دوربین فیلمبرداری گوپرو هیرو ۳ محصول سال ۲۰۱۳ میلادی را می‌توان از شاهکارهای این کمپانی نام برد که با افزدون فیلمبرداری ۲کا و ۴کا به ترتیب رزولوشن ۲۷۰۴×۱۵۲۰ و ۳۸۴۰×۲۱۶۰ پیکسل که نسبت به مدل قبلی فول اچ دی ۱۰۸۰×۱۹۲۰ پیکسل ۳۰ فریم در ثانیه به ۱۲۰ فریم درثانیه ارتقاء ودر راس جدول رقیبان خود قرار گرفت. از امکانات مهم دیگر ایجاد ارتباط تصویری از طریق سیستم وای فای بر روی گوشی‌های هوشمند همراه و تبلت و کنترل از راه دور این مدل می‌توان نام برد که تصویر ارسالی با فاصله ۴۰متر فضای باز قابل مشاهده می‌باشد. از نظر بدنه دوربین کوچکتر شده و بر روی لنز کیت ضد آب پوشش دیگری تعبیه گردید تا در زیر آب وضوح بهتری بخوردار گردد. در اواخر سال ۲۰۱۴ هیرو چهار با ترکیب مشابه هیرو سه با تفاوت فیلمبرداری سریع در حالت ۲٫۷کا با ۱۲۰ فریم درثانیه به بازار عرضه گردید.

فروشگاه میلاد : مرکز خرید و فروش دوربین فیلمبرداری حرفه ای